Organizátorku xenofobní demonstrace OPĚT napálil falešný zvukař.


Po roce se nám opět podařilo napálit organizátorku xenofobních demonstrací Lucii „Kirchschlager“ Haškovou. Stejně jako před rokem na její první demonstraci (https://goo.gl/1ubmb5) figuroval falešný zvukař.


Lucie na svém FB profilu necelý týden před demonstrací sháněla zvukaře, a protože již máme s obstaráním aparatury pro Lucii zkušenost a dlouhou dobu aktivní falešný profil, dali jsme se do práce.

2016-09-14_131822

Hned ráno jsme se telefonicky zkontaktovali. Naše aparatura se jí zdála nedostatečná, tak vypomohl náš smyšlený kamarád se silnějším aparátem. Kontaktoval nás i král chemtrails a zároveň organizátor jedné xenofobní „apolitické“ akcičky Petr Semerák (viz. naše video https://youtu.be/vG7b3QHMuyE) a vyptával se na technické parametry aparatury a možnosti propojení jeho DIY beden.

scr

Organizátorka si dávala na čas a rozhodla se, že přijede až 14. 9 večer. Jako poděkování nám chtěla věnovat triko spolku ZNKaBZ.  My tuto akci věnujeme stejně jako minulý rok Lucii Bittalové, která s falešným zvukařem přišla jako první a zakončila ji slovy „jsem na tenise“.

2016-09-14_201737