Jak se Lucie Hašková nechala 2x napálit

Organizátorka proti-uprchlické a xenofobní demonstrace s názvem“BRAŇME SVOU ZEM, NAŠI BUDOUCNOST A BUDOUCNOST NAŠICH DĚTÍ!!!“ Lucie Hašková se nechala napálit. Stejně jako Lukáš Kohout před rokem naletěla falešným zvukařům a opět v tom máme prsty.


Vše pomocí falešného účtu. Tentokrát jsme navíc Lucii vytvořili i tento jednoduchý web, který jaksi bude lidi informovat o její neschopnosti http://branmesvouzem.wordpress.com a slíbili stany, rapera Pretoriana atd.

Nedočkavá Lucie nám několikrát volala a ptala kde jsme. Znáte to, silniční kontroly… 😉
Hodinu před začátkem akce když jsme se zúčastnili protiakce s názvem „Braňme ČR, naši budoucnost a budoucnost našich dětí před xenofobií a nenávistí!“ nám opět zazvonil telefon a naši zvukařskou akci jsme ukončili slovy „My jsme teď na golfu. Vy jste se opravdu myslela, že Vám dovezeme aparaturu?“ Od Lucky jsme se dočkali jen nevděčného slova „zm*di“… nebo tak něco.

Snímek obrazovky (41) Snímek obrazovky (42) Snímek obrazovky (43) Snímek obrazovky (44) Snímek obrazovky (46) Snímek obrazovky (47) Snímek obrazovky (48) Snímek obrazovky (51) Snímek obrazovky (52)
Například Parlamentní Listy o demonstraci informovaly takto:

Chybělo zvučení
Od 15:00 se v horní části Václavského náměstí pod koněm měla konat demonstrace pod názvem „Braňme svou zem, naši budoucnost a budoucnost našich dětí!!!“, jejíž organizátorkou byla Lucie Hašková. Demonstrace, na kterou přišlo necelých 300 lidí, však skončila fiaskem z důvodu nedodání zvukové aparatury. Dav 300 lidí, z nichž nemalé procento tvořili extrémisté, se za skandování hesel „Čechy Čechům!“ a „Nic než národ!“ dal na pochod Vodičkovou ulicí, Národní třídou, přes Újezd, Nerudovou ulicí až před Pražský hrad, kde byl před 17:00 ukončen.

zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bez-mikrofonu-dymovnice-i-napadena-muslimka-Okamziky-z-vyhrocene-sobotni-demonstrace-384749?parent=9544283

EDIT: PO ROCE JSME OPĚT NASADILI FALEŠNÉHO ZVUKAŘE 
http://www.protinenavisti.net/2016/09/14/organizatorku-xenofobni-demonstrace-opet-napalil-falesny-zvukar/